fbpx

Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto:Rulewo
Strona www:www.hanzapalac.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


4* hotel Hanza Pałac Wellness & SPA zlokolizowany u wrót Borów Tucholskich przy zjeździe z autostrady na wysokości Warlubia. Otoczony ponad 200 letnim parkiem, w którym powstał jeden z najwyższych parków linowych w Polsce. Świetnie urządzony obiekt z pięcioma gabinetami SPA, basenem z jacuzzi oraz strefą saun i 52 pokojami.

Hanza Palac zaprasza do rozkoszowania się naturą wszystkimi zmysłami. W pałacowych wnętrzach czas zdaje się zwalniać bieg, a mnogość oferowanych atrakcji dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Łatwo tu zapomnieć o codzienności, rozkoszując się otaczającą naturą, smakami regionalnej kuchni oraz relaksem w hotelowej strefie SPA. W przepięknie urządzonych wnętrzach możemy korzystać z uroków strefy basenowej i jacuzzi, rozkoszując się widokiem na park. Na miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu czeka strefa saun z prysznicem wrażeń oraz ceber z zimną wodą.Strefa Wellness & Spa z pięcioma gabinetami zabiegowymi oraz pokojem relaksu to niesamowite miejsce do wypoczynku dla osób ceniących spokój. Oferowane zabiegi na twarz i ciało oraz  masaże autorskie powstały z połączenia pasji i inspiracji naturą. Hotel Hanza Pałac zaprasza także do świata Leśnej Terapii, czyli uwalniającego umysł i emocje świata relaksu, oddychania świeżym powietrzem i obcowania z energią drzew. Piękne otoczenie zachęca również do błogiego lenistwa na hamakach i kąpieli słonecznych na tarasie.

Na miłośników aktywnego wypoczynku i adrenaliny, od wczesnej wiosny do później jesieni, czeka jeden z największych w Polsce parków linowych. Są tu trasy o różnym stopniu trudności, wytyczone pomiędzy najwyższymi drzewami, ponad parkowymi wzniesieniami i stawami, co czyni go jednym z najatrakcyjniejszych w Europie. Park linowy to emocjonująca rozrywka dla osób w każdym wieku. Dorosłym potężny zastrzyk adrenaliny gwarantuje pokonywanie tras z przeszkodami, w tym jednej dla dwuosobowych zespołów, szalone zjazdy kolejką tyrolską, skok wahadłowy oraz wspinaczka po drzewie wspinaczkowym. Na dzieci czeka wielka przygoda i zabawa w miniparku linowym oraz skoki na trampolinie i eurobungee.

Hanza Palac i teren wokół hotelu to również idealne miejsce spotkań, organizacji eventów i koncertów na świeżym powietrzu dla grup do 1000 osób. Organizatorzy konferencji zachwycają się przeszklonymi salami konferencyjnymi z wyjściem na taras i otaczający park.

Lokalizacja hotelu: województwo kujawsko-pomorskie
Adres: Rulewo 13, Rulewo
Kontakt: tel.: +48 52 320 90 94

https://hanzapalac.pl/

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor