fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Paryski szyk, japoński sznyt

NAJPIĘKNIEJSZE SPA NA ŚWIECIE: Paryskie SPA o nazwie 32 Montorgueil zachwyca średniowieczną architekturą, wystrojem z drewna i kamienia oraz wysmakowanym mariażem tradycji z nowoczesnością.

Tekst: Karolina Dobrzyńska

W dwóch ośrodkach ulokowanych przy ulicy Montorgueil, w budynkach 32 i 34 znajduje się 13 gabinetów, w tym dwa podwójne, gdzie można spędzić odprężające i relaksujące chwile.Z palety zabiegów na bazie kosmetyków Nuxe można wybrać zabiegi na twarz i ciało, modelowanie sylwetki. Dużą popularnością cieszy się oferta Eskapada (pakiety zabiegów za ryczałtową opłatą) oraz zabiegi wodne w basenie wypełnionym wodą o temperaturze 35°C.Jak we wszystkich magicznych miejscach, w SPA 32 Montorgueil jest wiele niespodziewanych zakątków czekających na odkrycie!

Wchodząc do pokoju zabiegowego przenosimy się do spokojnego i pogodnego świata.W kabinach znajduje się wygodne łóżko do masażu, wykonane z wysokiej jakości drewna i meble wenge. Ściany zostały całkowicie odnowione, aby odsłonić wspaniały żebrowany kamień. Naoliwione, woskowane podłogi z drzewa tekowego ocieplają wystrój. Prysznic, ozdobiony płytkami mozaiki w kolorach czekolady i złota, łączy ze sobą dwa pokoje zabiegowe.


Zadbano o każdy szczegół. Jest tu również specjalny obszar piękności, z pachnącymi świecami i oryginalnymi aranżacjami kwiatowymi.
Nail bar to dwa wygodne stanowiska przy wspaniałym stole z litego, ciemnego drewna. Japońskie panele i intymne oświetlenie czynią pomieszczenie przytulnym i bardzo wygodnym.

Wspaniały namiot piękna w stylu koczowniczym, jest jednym z symboli tego SPA. Zaprasza kobiety do luksusowej podróży. Jego przytulne wnętrze, stylizowane na gościnny salon z ogromnym lustrem, wiklinowymi miękkimi fotelami i niskim drewnianym stołem, tworzą domową, relaksującą atmosferę. W namiocie wykonywane są wyłącznie zabiegi stóp i pedicure.
Kamienny korytarz prowadzi w dół do dwóch okazałych pokoi VIP. Zostały one wydzielone jako wysepki relaksu – z egzotycznym wystrojem, w którym natura cudownie przeplata się z nowoczesnymi wygodami: przesuwne, świerkowe panele w japońskim stylu, papierowe drzwi, minimalistyczne meble, stoły do zabiegów z egzotycznego drewna, żeliwne umywalki, mosiężne krany… Wszystko jest szlachetne, wyrafinowane i eleganckie.
Spokojny strumień, wyłożony gładkimi kamykami, przebiega przez całą strefę piękna, tworząc przyjemny nastrój i powoduje przepływ pozytywnej energii.

Na Węgrzech zarejestrowanych jest ponad 1300 studni termalnych i blisko 300 kąpielisk leczniczych. Wiele współczesnych sanatoriów i hoteli powstało w latach 70. ubiegłego wieku, ale zmieniły się w nowoczesne SPA o światowym standardzie. Powstały też liczne, zupełnie nowe obiekty.
Mimo że Wietnam na obecnej mapie SPA nie zajmuje ważnej pozycji, to biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i ambicje mieszkańców, już wkrótce kraj ten może stanąć w szranki z Tajlandią i Indonezją.
Zabieg Ägyptos łączy działanie darów natury i zaawansowanej techniki owijania ciała. Jest idealny, aby obdarzyć nas luksusowym relaksem.
Bicze szkockie to zabieg hydroterapeutyczny, wykonywany w gabinetach day SPA oraz w ośrodkach odnowy biologicznej, a także rehabilitacyjnych. Polega na serii natrysków ciepłą i zimną wodą na przemian (różnica powinna wynosić 20-30 stopni Celsjusza).Bicze mogą być stosowane na poszczególne partie lub na całe ciało z ominięciem okolic intymnych.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor