Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ulokowany pośród wapiennych skał, wzgórz porośniętych lasami, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin zamkowych na szklaku Orlich Gniazd, oferuje luksusowy wypoczynek w bezpretensjonalnym stylu.

Tutaj nowoczesny design, hołdujący prostym formom i funkcjonalności, został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w naturę.

POZIOM 511 to wyjątkowe miejsce, które skupia otwartych, ciekawych świata ludzi i twórcze osobowości. Hotel propaguje różne formy artystycznego wyrazu, począwszy od muzyki, malarstwa, grafiki, przez sztukę użytkową, na projektowaniu mody kończąc. Posiada bookstore, jest wydawcą własnych kompilacji muzycznych, współpracuje z artystami. W obszarze działalności kulturalnej hotelu znajduje się organizacja eventów – koncertów, wernisaży, pokazów, warsztatów, plenerów artystycznych i innych. POZIOM 511 uczestniczy także w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w kraju, jest m.in. tegorocznym sponsorem Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi.

Na Gości hotelu czekają 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Wszystkie wyposażone są w telewizor LCD z telewizją satelitarną, klimatyzację, mini bar oraz bezpłatny Internet bezprzewodowy. Podczas rezerwacji istnieje możliwość wyboru wielkości łóżka, rodzaju materaca oraz wyposażenia łazienki w wannę lub prysznic.

Poza unikalną lokalizacją, ciekawą architekturą i aranżacją wnętrz, wizytówką tego czterogwiazdkowego hotelu jest także wyjątkowa strefa odnowy biologicznej. Tutaj łacińskie słowa sanus per aquam, czyli „zdrowie przez wodę” nabierają prawdziwego znaczenia. Przekona się o tym ten, kto zanurzy się w naturalnej wodzie źródlanej wypełniającej 20-metrowy basen lub zażyje  kąpieli w przylegającej do wapiennej skały, podziemnej łaźni parowej. Oprócz tego na terenie hotelowego SPA można skorzystać z sauny lub odwiedzić jeden z kilku nowoczesnych gabinetów kosmetyki pielęgnacyjnej lub gabinetów masażu.

Goście hotelu POZIOM 511 mogą też korzystać z Salonu Kosmetycznego Dr Irena Eris Beauty Partner, gdzie otoczeni troskliwą i profesjonalną opieką personelu mogą zaznać chwil relaksu w atmosferze ciepła i spokoju. Ten Salon to kraina piękna stworzona z myślą o tych, którzy poszukują luksusowego miejsca na odnowę ciała, zregenerowanie sił i ukojenie zmysłów w zgodzie z naturą.

Na szczególną uwagę zasługują zabiegi wykorzystujące nowoczesne zdobycze kosmetologii oraz leczniczą moc wody. W zależności od potrzeb i długości pobytu,  każdy może wybrać odpowiedni program pielęgnacyjny, poprzedzony profesjonalną diagnozą skóry.

Oferta hotelu zadowoli również osoby poszukujące aktywnych form wypoczynku. Nordic walking, biegówki, joga i zumba to tylko niektóre z zajęć, w jakich można uczestniczyć.

Jesienią 2012 roku POZIOM 511 Design Hotel [&] SPA otrzymał tytuł „Luksusowej Marki Roku 2012”, natomiast w grudniu otrzymał statuetkę Eurobuild Awards w kategorii „New Hotel Of The Year”.

images/stare/listopad grudzien 2012/poziom 2.jpg

 

 

 

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 RMB Banner eSKY 300x400 240519

Perfect SPA Awards 2019

Perfect SPA Awards 2019 grafika hotele

Perfect SPA Awards 2019 grafika daySPA

Perfect SPA International

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Europa

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Swiat

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868