facebook

Perfect SPA Awards 2018

Już 13 lutego poznamy najlepsze hotele SPA oraz day SPA w Polsce i za granicą! To już 10. edycja najbardziej prestiżowego konkursu nagradzającego obiekty SPA & Wellness w Polsce i za granicą. Jubileuszowa Gala wymaga specjalnej oprawy, a zapewnią ją Partnerzy tego ważnego wydarzenia, które odbędzie się w pięknych wnętrzach Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski) w Warszawie.
Jak co roku, polscy turyści wybierają Najlepsze SPA w konkursie Perfect SPA Awards 2018 - WYBÓR GOŚCI! Chcąc podziękować za to, że pomagacie nam wyłonić zwycięskie obiekty, wybieramy najciekawsze wpisy, a ich autorów nagradzamy! Co miesiąc do wygrania pobyt w SPA dla dwojga! SPRAWDŹ WYNIKI!
Wybieramy Najlepsze SPA 2018 roku! Zagłosuj na swój ulubiony obiekt (hotel SPA i daySPA w Polsce oraz najlepszy hotel SPA w Hiszpanii i Czechach) i wygraj jedną z licznych nagród! Co miesiąc do wygrania pobyty w SPA dla dwojga! A MOŻE JUŻ WYGRAŁAŚ/EŚ?!
To już 10. edycja najbardziej prestiżowego konkursu PERFECT SPA AWARDS. Jak co roku, wybieramy najlepsze hotele i day SPA w Polsce i za granicą. Zgłaszanie obiektów trwa do 31 grudnia 2018 roku, a głosowanie do 20 stycznia 2019.
Poznaj szczegółowe zasady Konkursu Perfect SPA Awards 2018. Wybierz ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.
Partnerem Diamentowym jubileuszowej 10. Gali Perfect SPA Awards 2018 jest firma NOVA GROUP, lider wśród polskich firm, działających w branży SPA, kosmetycznej i medycyny estetycznej.
Partnerem Diamentowym jubileuszowej 10. Gali Perfect SPA Awards 2018 jest PROFITROOM, firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż. 
Partnerem Diamentowym jubileuszowej 10. Gali Perfect SPA Awards 2018 jest firma Thalgo, światowy lider w dziedzinie SPA i Thalassoterapii.
Partnerem Srebrnym jubileuszowej 10. Gali Perfect SPA Awards 2018 jest YONELLE, Polska marka kosmetyczna stworzona przez Jolantę Zwolińską i Małgorzatę Chełkowską – wizjonerki i autorytety w środowisku profesjonalistów branży kosmetycznej.
Partnerem Srebrnym jubileuszowej 10. Gali Perfect SPA Awards 2018 jest SAINT MALO, francuska marka ekskluzywnych kosmetyków, stworzona w 2006 roku przez Grupę Thermes Marins de Saint Malo, właściciela sieci luksusowych hoteli, centrum Thalassoterapii oraz pól golfowych zlokalizowanych na Półwyspie Bretońskim nad Oceanem Atlantyckim.

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl