facebook

02 baner polska gora czyste

Miejsca

Zamek Topacz w okolicach Wrocławia to wyjątkowe miejsce na mapie zrewitalizowanych obiektów historycznych, zrekonstruowany z poszanowaniem tradycji i równocześnie utrzymany w nowoczesnym stylu.
Jeśli masz lęk wysokości, koniecznie zamknij oczy! W centrum Londynu powstanie pierwszy na świecie prawdziwie podniebny basen – Sky Pool. Zawieszony 10 pięter nad ziemią, wykonany z 8-calowego szkła i całkowicie przezroczysty, będzie łączył dwa apartamentowce.
Wiosną 2015 roku butikowy hotel o podwyższonym standardzie usług – Dyplomat stanie się pierwszym sieciowym hotelem w Olsztynie. Dołączy do rodziny hotelowej występującej pod marką Best Western PLUS.
Łagów (województwo lubuskie) położony jest w połowie drogi między Poznaniem a Berlinem. To popularne miejsce wypoczynku miłośników jezior i lasów. Hotel Lubuskie SPA powstał na bazie dawnego hotelu SPA Morena i jest nowoczesnym centrum rekreacyjnym, wykorzystującym walory okolicy.
Autorski program rozwoju kondycji fizycznej oraz psychofizycznej w hotelu Warszawianka, w Jachrance pod Warszawą.
Bristol ART & SPA Sanatorium to nowy obiekt w Busku-Zdroju i wymarzone miejsce na wypoczynek i kurację w komfortowych warunkach.
Wyjątkowy hotel wellness powstał w samym sercu Zakopanego – Aries Hotel & SPA. Alpejski styl i standard, polska gościnność, wyśmienita kuchnia i prestiżowe SPA – Dr Irena Eris Beauty Partner – zapewniają doznania na najwyższym poziomie.
W andrzejkowy weekend odbyło się uroczyste otwarcie Kliniki La Perla SPA, która mieści się w nowej części hotelu Holiday Inn Kraków City Center.
Na początku wakacji w restauracji u Fukiera w Warszawie odbyła się promocja książki Magdy Gessler „Przewodnik po 101 najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce”.
Na początku sierpnia, w Atenach, podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród w konkursie WORLD TRAVEL AWARDS, Hotel Arłamów odebrał nagrodę dla Najlepszego Hotelu w Polsce (Poland’s Leading Hotel 2014).
Na Starym Mieście w Lublinie, przy ul. Grodzkiej 30 otwarto pierwszy w mieście pięciogwiazdkowy obiekt – Hotel Alter. Butikowy, kameralny hotel o wysokim standardzie został stworzony z myślą o gościach ceniących sobie spokój i intymność. 
Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka będzie najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym obiektem na polskim Wybrzeżu.
DoubleTree by Hilton Hotel [&] Conference Centre Warsaw, w warszawskiej dzielnicy Wawer, powitał w maju pierwszych gości.
Lada dzień nastąpi oficjalne otwarcie nowego luksusowego obiektu – Warsaw Plaza Hotel.
Herbarium Hotel [&] SPA to nowy luksusowy obiekt położony w miejscowości Chomiąża Szlachecka nieopodal Bydgoszczy.
W grudniu przyjmie gości nowy, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju. Jest to pierwszy tak wysoko skategoryzowany obiekt w Kotlinie Kłodzkiej.
Ruszyła budowa aquaparku stanowiącego część kompleksu Hotel [&] Resort Plaza by Condohotels, który zostanie otwarty w drugiej połowie tego roku w Ostródzie.