facebook

Czy kąpałaś się kiedyś w zapachu chleba? A w sianie? Byłaś w kamiennej saunie lub na Solnej Górze? Jeśli nie, zawitaj do Błękitnego Motyla Medical SPA[&]Wellness w hotelu Mercure Krynica Zdrój. Znajdziesz tam wyjątkowe, baśniowe niespodzianki.

Z dala od codzienności, pospiechu i zgiełku odnajdziesz wyjątkową krainę spokoju, relaksu i odprężenia. Rozkoszując się atmosferą pełnej harmonii oraz komfortu, bazujących na innowacyjnych rozwiązaniach marki Haslauer i naturalnych produktach spod znaku Kurland odkryjesz miejsce stworzone z inspiracji uzdrowiskową tradycją Krynicy Zdrój. Błękitny Motyl Medical SPA[&]Wellness, zapewni ci niezapomniane chwile relaksu oraz odzyskanie sił witalnych. Oferuje także porady dermatologa, możliwość poddania się profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oraz skorzystania z usług wyspecjalizowanego Centrum Walki z Nadwagą.

Poznaj nowoczesny kompleks basenów oraz wyjątkowych saun leczniczych: kabinę parową i łaźnię błotną RASUL, saunę kamienną, saunę jodłową, łaźnię parową, saunę fińską, saunę chlebową, tężnię solną, koło młyńskie, 12 gabinetów zabiegowych, liczne strefy relaksu, zapewniające spokój czerpany z naturalnego otoczenia lasów i gór, 6 gabinetów medycyny estetycznej, bogate zaplecze fitness z salą cardio oraz gabinety manicure[&]pedicure.

Kosmetyki Kurland
Każdy z preparatów powstaje w ścisłej współpracy lekarzy, naukowców oraz praktyków zabiegowych. Wyselekcjonowane produkty dają nie tylko efekt upiększający, ale posiadają również niezwykłe właściwości terapeutyczne.
Podstawą pielęgnacji są oleje, błota, muł, fango oraz oczyszczające glinki o działaniu detoksykującym i mineralizującym. Wyjątkowe właściwości fizyczne i cieplne, wysoka zawartość kwasów huminowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, jak również walory upiększające, stanowią o mocy i sile oferowanych produktów.


Błękitny Motyl Medical SPA[&]WellnessMedycyna estetyczna
Medycyna estetyczna to dziedzina, zrodzona w odpowiedzi na potrzeby współczesnego człowieka. Wraz z rozwojem cywilizacji, techniki i nauki żyjemy coraz lepiej, chcąc zachować zdrowie, kondycję i estetyczny wygląd na długie lata. Błekitny Motyl pomaga zrealizować marzenia o niekończącej się młodości i rozwiązać typowe problemy takie jak: nadwaga, cellulit, defekty skórne – przebarwienia, blizny, rozszerzone naczynka czy zmarszczki.
Oferuje szeroki zakres zabiegów z pogranicza dermatologii i kosmetologii przy użyciu najlepszych preparatów i urządzeń.

Fitness [&] Cardio
Różnorodność form treningu z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dają gwarancję pełnej satysfakcji oraz osiągnięcia założonego celu, w atmosferze komfortu i jakości zapewnionych przez producentów wysokiej klasy wyposażenia fitness i cardio. Godne polecenia są opracowane przez specjalistów treningi, dopasowywane do aktualnych potrzeb gości.  

Błękitny Motyl Medical SPA[&]Wellnesshotelu Mercure Krynica Zdrój

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl