Facebook open

Wzmacniajmy energię życiową organizmu i dbajmy o jej naturalny przepływ, a zdrowie, dobre samopoczucie i siła do działania będą z nami.

Człowiek jako forma skumulowanej energii jest częścią świata - większego pola energetycznego, gdzie wszystko jest ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie wpływa. Stres, zmęczenie, słaba kondycja fizyczna, a także zanieczyszczenia i otaczające nas pola elektromagnetyczne wpływają negatywnie na organizm. Uszkodzenie czakr (ośrodki energetyczne zarządzające energią w ciele) czy blokowanie medirianów (kanały energetyczne, którymi przepływa energia) może skutkować chorobami. Z kolei zwiększony poziom przepływ energii do ciała i przez nie znacznie wzmacnia inteligentny system samoleczenia i układ immunologiczny organizmu, dając mu tym samym więcej energii do walki ze schorzeniami.

Centrum Biowitalności
Szukajmy miejsc o wysokiej energetyce, by wzmocnić organizm i siły życiowe. Polskim Centrum Biowitalności jest kompleks hotelowy Manor House SPA. Promieniowanie energetyczne dochodzi tu nawet do 30.000 j. w skali Bovisa (neutralny poziom biowitalności dla człowieka to ok. 6500 j. Bovisa). Nawet kilkudniowy pobyt w dawnej szlacheckiej posiadłości, dziś luksusowym hotelu bez dzieci, przyjaznym weganom i alergikom, niesie nieocenione korzyści dla zdrowia. Mieści się tu najlepsze od lat holistyczne SPA w Polsce, gdzie na organizm patrzy się całościowo i stosuje wyłączenie naturalne terapie. Dzięki programowi odmładzającemu w unikatowej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia można pobudzić naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji, oczyścić ciało i umysł oraz usprawnić wewnętrzy przepływ energii.

Manor House MandalaEnklawa dobrej energii
Równowaga między duszą, umysłem i ciałem daje poczucie bezpieczeństwa, spełnienia i zadowolenia. Samo przebywanie w Komnacie Biowitalności Manor House SPA, gdzie współdziałają: magneto-, termo-, myzyko-, lito- i jonoterapia, harmonijnie oddziałuje na uczestników terapii, wspomaga walkę z chorobami i dolegliwościami, wzmacnia i rewitalizuje organizm. Warto poddać się terapii biowitalnej - energetyzującej sesji na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie, która podwyższa energetykę i siły biowitalne organizmu. Dobrostan można także osiągnąć podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie lub dzięki błogiemu relaksowi w Strefie Hamonii Czakr w kompleksie Łaźni Rzymskich. Podczas odpoczynku na ciepłych kamiennych ławach otulają nas muzyka solfeżowa o specjalnie dobranych częstotliwościach, mgiełka plazmowa oraz aroma- i koloroterapia. Dodajmy do tego siłę plazmatycznej wody ożywionej metodami Grandera i dr Keshe, nie tylko w bezchlorowym basenie, ale także w restauracji - jako baza zdrowych potraw i napojów oraz strukturalna woda do picia. Wymieńmy jeszcze atrakcyjny Pokojowy Program SPA oraz przepiękny, zabytkowy park, który kryje energetyczny Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem, Piramidą Horusa, Spiralą Energetyczną i Ogrodem Zen. Manor House SPA to prawdziwa enklawa spokoju i dobrej energii, których tak bardzo potrzebujemy.

Manor House Koncert 11

Wymarzone wakacje w górach

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868