Facebook open

Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym.

HOTEL ARŁAMÓW W BIESZCZADACH

Hotel Arłamów wyposażony jest w nowoczesną, trzypoziomową strefę SPA & Wellness z basenami (w tym zewnętrznym całorocznym basenem podgrzewanym), Światem Saun, VIP SPA z pierwszym w Polsce Instytutem Ingrid Millet oraz ogromną ilością innych atrakcji. Nowo otwartą strefą jest Arłamów MED, w której goście poddają się fizjoterapii (termoterapii, hydroterapii, kinezyterapii) na najwyższym, światowym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

HOTEL ARŁAMÓW – POŁOŻENIE

Hotel Arłamów położony jest na skraju Bieszczad, na szczycie wzgórza, 590 m n.p.m., w otoczeniu lasów i dolin Pogórza Przemyskiego. Posiada 254 pokoje (również przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych) oraz kilkanaście apartamentów, w tym dwa wyjątkowe Apartamenty Prezydenckie z prywatnymi windami. W skład kompleksu Hotelu Arłamów wchodzi tzw. Rezydencja, czyli dawny tajny ośrodek Urzędu Rady Ministrów i miejsce internowania Lecha Wałęsy. Z każdego pokoju Hotelu Arłamów roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego, co czyni obiekt wyjątkowym.

Arłamów – hotel

HOTEL ARŁAMÓW – ATRAKCJE SPORTOWE I NIE TYLKO

Goście Hotelu Arłamów mają do dyspozycji: 9-dołkowe pole golfowe z dwukierunkowym driving range, stadninę koni wraz z krytą ujeżdżalnią, dwa stoki i wyciągi narciarskie, szkółkę narciarską wraz z wypożyczalnią i serwisem sprzętu narciarskiego, a także z halą sportową z dwoma strzelnicami sportowymi, 20 m ścianką wspinaczkową, kortami do tenisa oraz squasha, pokojem do tenisa stołowego, dwoma siłowniami oraz halą do gier zespołowych. Dodatkowo Hotel Arłamów posiada: dwa zewnętrzne korty tenisowe, zewnętrzne boiska do piłki plażowej i koszykówki, stadion piłkarski ze sztuczną murawą i oświetleniem oraz drugi z murawą naturalną, stawy do wędkowania rekreacyjnego, kręgielnie i salę bilardową, dwa hotelowe przedszkola oraz salę multimedialną i salę do zabaw plastycznych oraz zewnętrzny plac zabaw. Wokół Hotelu Arłamów ciągną się kilometry malowniczych tras biegowych oraz rowerowych. Okolice Arłamowa idealnie nadają się do obserwacji dzikiej przyrody, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również należąca do hotelu zagroda danieli.

Arłamów jako jedyny hotel w Polsce posiada własne lotnisko i heliport.


• Pokoje: 254 • Gabinety: 18 • Baseny: 2 • Sale konferencyjne: 10 • Marki SPA: Ingrid Millet, Skeyndor


SPA w Hotelu Arlamow.

Hotel Arłamów – gabinet zabiegowy w SPA.

www.arlamow.pl

CZYTAJ TEŻ:

HOTEL ARŁAMÓW SPA

NAJLEPSZE HOTELE SPA W GÓRACH

NAJLEPSZE HOTELE SPA NAD MORZEM

NAJLEPSZE HOTELE SPA NAD JEZIORAMI

NAJLEPSZE HOTELE SPA W CENTRUM

AKTUALNY RANKING NAJLEPSZYCH HOTELI SPA W POLSCE

Wymarzone wakacje w górach

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868