Facebook open

Pałac Bielawa hotel -spa - sport położony w uroczym miasteczku u podnóża Gór Sowich jest  połączeniem zabytkowej architektury i eleganckich wnętrz z profesjonalnie i bogato wyposażonymi gabinetami kosmetologicznymi oraz nowoczesnym centrum sportowym. Wszystko to w połączeniu ze strefą basenowo-saunową i pięknym parkiem tworzy miejsce idealne na odpoczynek.

PAŁAC BIELAWA - HOTEL
Część hotelowa to komfortowe pokoje, stylowe sale restauracyjne, klimatyczny Pub Piwnica i ogródek piwny. Na naszych Gości czeka zabytkowa sala bilardowa, sala zabaw dla dzieci i przestronne części wspólne.  Wszystko to w otoczeniu pięknego ogrodu z zabytkową Altaną Grillową, alejkami, ławeczkami i nowym placem zabaw dla najmłodszych.  
Palac Bielawa masaz

PAŁAC BIELAWA SPA
Część spa to profesjonalne gabinety kosmetyczne i gabinet medycyny estetycznej oraz gruntownie przeszkolony zespół terapeutów.  Spa oferuje szeroki wachlarz zabiegów, miedzy innymi: zabiegi lekarskie z zakresu medycyny estetycznej (m.in. osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, botox); zabiegi z użyciem urządzeń (m.in. karboksyterapia, fale radiowe, lampa LED, Eximia); zabiegi laseroterapii z laserem Ellipse I2PL, makijaż permanentny; zabiegi na dłonie i stopy (również podologia) oraz szeroki wybór masaży i zabiegów na ciało.
Pałac Bielawa spa to również basen, sauna fińska i łaźnia parowa, jacuzzi, beczka z zimną wodą, prysznic wrażeń oraz wytwornica lodu. Dopełnieniem bogatej oferty spa jest unikalna w skali krajowej terapia Watsu w wodzie.
Palac Bielawa silowniaPAŁAC BIELAWA SPORT
Centrum sportowe w Pałac Bielawa to bogato wyposażona sala fitness oraz siłownia z profesjonalnych sprzętem firmy Keiser, który wykorzystuje w swym działaniu opór pneumatyczny. Wykwalifikowani instruktorzy oraz trenerzy personalni pomagają w osiąganiu wymarzonych efektów. Ważną częścią sportowej strefy hotelu jest kriokabina, w której odbywają się sesje krioterapii ogólnoustrojowej.  
Palac Bielawa basenPAŁAC BIELAWA HOTEL-SPA-SPORT W SUDETACH.
Bielawa, jak i Góry Sowie oferują szereg atrakcji zarówno latem jak i zimą. W promieniu 15 kilometrów od hotelu znajdują się największe atrakcje Gór Sowich (podziemne miasta, sztolnie, zamki i twierdze). Góry Sowie oferują również mnogość tras turystycznych pieszych, rowerowych, MTB, wyciągów ze stokami narciarskimi oraz tras do biegów narciarskich. Sama Bielawa leży w turystycznym sercu województwa dolnośląskiego, w odległości 60 km od niej, znajduje się zarówno stolica Dolnego Śląska - Wrocław, jak i granica czeska.