Facebook open

W cyklu "Najpiękniejsze hotele SPA na świecie" zapraszamy do Banyan Tree Macau na unikalną, holistyczną odnowę w samym sercu tętniącej życiem azjatyckiej metropolii.

Tekst: Katarzyna Sołtyk

W jednym z najbardziej zurbanizowanych, zaludnionych oraz najbogatszych miejsc na ziemi – Makao – znajduje się oaza luksusu, spokoju i relaksu – Macau Banyan Tree. Ten hotel to połączenie tradycji z nowoczesnością. A tutejsze SPA zabiera gości w zmysłową podróż po azjatyckiej tradycji uzdrawiania ciała i duszy.

Makao, dawna kolonia portugalska, to dzisiaj chińskie centrum biznesu, hazardu i turystyki. W samym sercu tej hałaśliwej metropolii, 15 minut od międzynarodowego lotniska w Makao, 10 minut od terminalu promowego i lądowiska helikopterów mieści się kompleks Banyan Tree Macau, sanktuarium dla zmysłów – jak twierdzi obsługa, a także goście, którzy tam bywają. W 2012 r. hotel wygrał plebiscyt prestiżowego magazynu Condé Nast Traveller w kategorii „Najlepszy Nowy Hotel w Chinach”. Jak przystało na obiekt wielkomiejski, hotel mieści się w nowoczesnym wieżowcu, ale ma też rozległe wille, z prywatnymi basenami i ogrodami.

Banyan Tree Macau
Banyan Tree Macau to ekskluzywny kompleks hotelowy, część resortu Banyan Galaxy, z 241 luksusowymi apartamentami, ultra-ekskluzywnym apartamentem prezydenckim oraz 10 willami – każda o powierzchni 450 m, z przypisaną do nich osobistą obsługą, wprost znakomite dla par. Architektura, designe i wyposażenie resortu to połączenie azjatyckich tradycji z nowoczesnością. W jego wnętrzach można całkowicie zatracić się i zapomnieć o tym, że jest się w samym sercu tętniącego życiem, hałaśliwego miasta. Każdy apartament i willa stanowią hołd orientalnej stylistyce.
W azjatyckim stylu jest też tutejsze Banyan Tree SPA. Można się tu poczuć niczym w klasycznym Destination SPA. Holistyczne podejście do gości zapewnia całkowite wyciszenie, rozkoszowanie się atmosferą intymności i całkowitej prywatności. Specjalnością SPA są 2,5-godzinne rytuały inspirowane starodawnymi azjatyckimi tradycjami. Sztandarowy to Royal Banyan z pilingiem pomarańczowo-imbirowym, poprawiającym krążenie krwi i napięcie mięśniowe masażem ziołowym oraz chińskim masażem stóp połączonym z akupresurą. Dużym zainteresowaniem wśród gości cieszą się także: oczyszczający i poprawiający przepływ energii Banyan Hot Stones, Radiant Rainmist czy relaksujący Tranquility Rainmist, Goście mogą zażywać ich w jednym z 21 gabinetów SPA, w willach, bądź w 150-metrowych prywatnych apartamentach SPA.

Banyan Tree Macau

Nasze magazyny i albumy

LNE 300x250

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

SPAeden pl