Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

NAJPIĘKNIEJSZE SPA NA ŚWIECIE: Paryskie SPA o nazwie 32 Montorgueil zachwyca średniowieczną architekturą, wystrojem z drewna i kamienia oraz wysmakowanym mariażem tradycji z nowoczesnością.

Tekst: Karolina Dobrzyńska

W dwóch ośrodkach ulokowanych przy ulicy Montorgueil, w budynkach 32 i 34 znajduje się 13 gabinetów, w tym dwa podwójne, gdzie można spędzić odprężające i relaksujące chwile.Z palety zabiegów na bazie kosmetyków Nuxe można wybrać zabiegi na twarz i ciało, modelowanie sylwetki. Dużą popularnością cieszy się oferta Eskapada (pakiety zabiegów za ryczałtową opłatą) oraz zabiegi wodne w basenie wypełnionym wodą o temperaturze 35°C.Jak we wszystkich magicznych miejscach, w SPA 32 Montorgueil jest wiele niespodziewanych zakątków czekających na odkrycie!

Wchodząc do pokoju zabiegowego przenosimy się do spokojnego i pogodnego świata.W kabinach znajduje się wygodne łóżko do masażu, wykonane z wysokiej jakości drewna i meble wenge. Ściany zostały całkowicie odnowione, aby odsłonić wspaniały żebrowany kamień. Naoliwione, woskowane podłogi z drzewa tekowego ocieplają wystrój. Prysznic, ozdobiony płytkami mozaiki w kolorach czekolady i złota, łączy ze sobą dwa pokoje zabiegowe.


Zadbano o każdy szczegół. Jest tu również specjalny obszar piękności, z pachnącymi świecami i oryginalnymi aranżacjami kwiatowymi.
Nail bar to dwa wygodne stanowiska przy wspaniałym stole z litego, ciemnego drewna. Japońskie panele i intymne oświetlenie czynią pomieszczenie przytulnym i bardzo wygodnym.

Wspaniały namiot piękna w stylu koczowniczym, jest jednym z symboli tego SPA. Zaprasza kobiety do luksusowej podróży. Jego przytulne wnętrze, stylizowane na gościnny salon z ogromnym lustrem, wiklinowymi miękkimi fotelami i niskim drewnianym stołem, tworzą domową, relaksującą atmosferę. W namiocie wykonywane są wyłącznie zabiegi stóp i pedicure.
Kamienny korytarz prowadzi w dół do dwóch okazałych pokoi VIP. Zostały one wydzielone jako wysepki relaksu – z egzotycznym wystrojem, w którym natura cudownie przeplata się z nowoczesnymi wygodami: przesuwne, świerkowe panele w japońskim stylu, papierowe drzwi, minimalistyczne meble, stoły do zabiegów z egzotycznego drewna, żeliwne umywalki, mosiężne krany… Wszystko jest szlachetne, wyrafinowane i eleganckie.
Spokojny strumień, wyłożony gładkimi kamykami, przebiega przez całą strefę piękna, tworząc przyjemny nastrój i powoduje przepływ pozytywnej energii.

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

Partnerzy