Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Album „100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” okazał się hitem tego lata. A ponieważ jest niezwykle pomocny w wyborze miejsc nie tylko na wakacje, ale też na weekend, święta czy ferie zimowe, nakład został wyczerpany. Ostatnie egzemplarze można zamówić pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. JUŻ WKRÓTCE NOWY ALBUM!

100 Najlepsze hotele SPA w Polsce_okladkaW połowie ubiegłej dekady zaczął się trend, który zmienił nasze wyobrażenie o wypoczynku i przeobraził zarówno rynek turystyczny, hotelarski, jak i urodowy. Zmienił podejście nas wszystkich do sposobów na relaks i dbanie o swoje ciało i ducha, o kondycję fizyczną, psychiczną i umysłową. SPA w hotelu to już nie luksus i przyjemność zarezerwowana dla najbogatszych, to wymóg czasów. Coraz częściej wybierając miejsce na dłuższy urlop, ferie czy krótki weekendowy wypad, sprawdzamy czy hotel ma w swojej ofercie strefę wellness i zabiegi SPA, które pomagają w skutecznym wypoczynku oraz podreperowaniu ciała i ducha. 

„100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” to przewodnik po najlepszych miejscach i najpiękniejszych regionach Polski.

Pomoże Ci wybrać najlepszy hotel na krótki, weekendowy wypad, dłuższe wakacje z rodziną, ferie zimowe, podróż poślubną czy biznesową imprezę.

Dowiesz się z niego, czy hotel, do którego się wybierasz posiada wszelkie udogodnienia dla rodzin z dziećmi, czy może jest dla dorosłych. Czy nadaje się na śluby, wesela lub inne przyjęcie. Czy ma sale konferencyjne, jaką specjalizację ma hotelowe SPA i jakich kosmetyków używa (to ważne zwłaszcza dla właścicielek i właścicieli wrażliwej skóry).

Znajdziesz najlepsze dla siebie miejsce: nad morzem, nad jeziorami, w centrum Polski czy w górach. 

DOSTĘPNE SĄ JUŻ OSTATNIE EGZEMPLARZE. Zamówienia prosimy składać, wypełniając FORMULARZ (w uwagach proszę wpisać "Album 100 SPA" i liczbę egzemplarzy; egzemplarz wyślemy po wpłaceniu 15 zł na podane w formularzu konto). Zamówienie na większą liczbę egzemplarzy prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczba egzemplarzy ograniczona).

POD KONIEC ROKU UKAŻE SIĘ NASZ KOLEJNY ALBUM.

Osoby, które do końca października zakupią prenumeratę Magazynu EDEN SPA & Wellness album „100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” dostaną w prezencie.

Patronem tej dwujęzycznej (polsko-angielskiej) publikacji jest Polska Organizacja Turystyczna. Będzie ona również dostępna na targach międzynarodowych (m.in. EXPO 2015 w Mediolanie) oraz w Polskich Ośrodkach Informacji Turystycznej znajdujących się w wielu krajach Europy i na świecie. 

„100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” na Expo w Mediolanie. Album rozchodził się jak świeże bułeczki. Polubiła go nawet warszawska syrenka :-).

newsy 100 najlepsze hotele spa na expo

 

 

Partnerzy
(JH Splash Screen) – Hello, I am just some sample content to show on your Splash Screen. Feel free to enter any HTML markup in here or pick an article from the list to the left.