Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Konsorcjum jest nieformalnym zrzeszeniem podmiotów polskiego rynku SPA i wellness, działającym przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Jego zadaniem jest wypracowanie i wdrożenie strategii zwiększających zainteresowanie produktami polskiej turystyki uzdrowiskowej, medycznej oraz wellness i SPA wśród turystów krajowych i zagranicznych.

Członkowie Konsorcjum biorą udział w międzynarodowych imprezach turystycznych (np. Targi ITB w Berlinie, Tour Salon w Poznaniu), uczestniczą w tworzeniu materiałów promocyjnych, m.in. wydawnictw i programów telewizyjnych, a także w opiniowaniu i promowaniu rozwiązań korzystnych dla rozwoju rynku Medical i SPA w Polsce.
Formuła Konsorcjum jest otwarta, zarówno w zakresie działań programowych, jak i członkostwa. Zapraszamy hotele, sanatoria, uzdrowiska i inne podmioty zainteresowane uczestniczeniem w Konsorcjum do kontaktu i nawiązania współpracy.

Więcej informacji:
POT
Katarzyna Kuziemska,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 536 71 15