facebook

Tania linia lotnicza Joon została stworzona dla tzw. „millenialsów”, czyli 20-35-latków. Przewoźnik zapewni im modny design, osobistego asystenta i ekologiczne jedzenie.

Pierwszy samolot linii Joon ma wystartować 1 grudnia.Loty jakie oferuje przewoźnik z grupy Air France to połączenia z lotniska Charlesa de Gaullea w Paryżu do modnych miejsc na city-break Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto. Koszt biletu na każdej z tras zaczyna się od 39 euro. Joon bardziej niż przewoźnik pozycjonuje się raczej jako modne miejsce, spełniające oczekiwania młodego pokolenia.
Ma być marką modową, podniebnym barem, kanałem rozrywkowym i osobistym asystentem, który przy okazji również lata. Aby przyciągnąć klientów, samoloty Joon mają na pokładzie oferować dodatkowe udogodnienia, jak: dostęp do Wi-Fi, gniazdka USB w fotelach. Joon ma być także marką modową. Stewardesy oraz stewardzi będą ubrani zgodnie z najnowszymi trendami. Dodatkowo na pokładzie będzie znajdował się bar, w którym menu będzie dobrane tak, aby zaspokoić podniebienia „millenialsów”. Znajdą się w nim zarówno organiczne produkty jak i ekskluzywne napoje.

6a

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl