Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Nowa powieść Katherine Webb. O potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja.

Nowa powieść Katherine  Webb. O potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja.

 

„Echa pamięci” to nowa, porywająca powieść świetnie przyjętej w Polsce autorki bestsellera „Dziedzictwo”, Katherine  Webb. Powieść o potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja. 

Jest artysta, jego egzotyczna kochanka i wiejska dziewczyna, która z nieokrzesanego, odrzuconego podlotka, staje się muzą malarza. W czasie wakacji 1937 roku na angielskiej prowincji wywiązuje się między nimi głęboka relacja trwająca trzy kolejne lata. Jaka? Tą tajemnicę pełną ekscytujących oraz mrocznych wątków odkryje przed nami wiele lat później pewien właściciel galerii sztuki próbujący napisać książkę o życiu wybitnego angielskiego malarza – Charlesa Aubreya. Dużo emocji, dążeń i pragnień, dobra i zła. A wszystko przekazane barwnym językiem balansującym na pograniczu prozy i poezji, z niezwykłą dbałością o detale, stale pobudzającą wyobraźnię. Prawdziwa literacka uczta. 

„Echa pamięci” Katherine Webb, Wydawnictwo Insignis