Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Nowa powieść Katherine Webb. O potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja.

Nowa powieść Katherine  Webb. O potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja.

 

„Echa pamięci” to nowa, porywająca powieść świetnie przyjętej w Polsce autorki bestsellera „Dziedzictwo”, Katherine  Webb. Powieść o potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja. 

Jest artysta, jego egzotyczna kochanka i wiejska dziewczyna, która z nieokrzesanego, odrzuconego podlotka, staje się muzą malarza. W czasie wakacji 1937 roku na angielskiej prowincji wywiązuje się między nimi głęboka relacja trwająca trzy kolejne lata. Jaka? Tą tajemnicę pełną ekscytujących oraz mrocznych wątków odkryje przed nami wiele lat później pewien właściciel galerii sztuki próbujący napisać książkę o życiu wybitnego angielskiego malarza – Charlesa Aubreya. Dużo emocji, dążeń i pragnień, dobra i zła. A wszystko przekazane barwnym językiem balansującym na pograniczu prozy i poezji, z niezwykłą dbałością o detale, stale pobudzającą wyobraźnię. Prawdziwa literacka uczta. 

„Echa pamięci” Katherine Webb, Wydawnictwo Insignis

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 RMB Banner eSKY 300x400 240519

Perfect SPA Awards 2019

Perfect SPA Awards 2019 grafika hotele

Perfect SPA Awards 2019 grafika daySPA

Perfect SPA International

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Europa

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Swiat

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868