facebook

W czerwcu otworzyła swoje przedstawicielstwo w Warszawie firma Beijing Tong Ren Tang Chinese Medicine – wiodący dystrybutor środków i metod medycyny chińskiej na świecie.

Tradycyjna Medycyna Chińska rozwijana jest od ponad 2000 lat. Składają się na nią ziołolecznictwo, akupunktura, masaż (Tui Na), ćwiczenia (Qigong), dieta oraz inne metody leczenia. 


W czerwcu otworzyła swoje przedstawicielstwo w Warszawie firma Beijing Tong Ren Tang Chinese Medicine – wiodący dystrybutor środków i metod medycyny chińskiej na świecie.

Beijing Tong Ren Tang (BTRT) ma bogatą, ponad 345-letnią historię. Została założona przez nadwornego lekarza cesarskiego Yue Xianyang w Pekinie, w ósmym roku panowania cesarza Kanqxi z dynastii Qing. Jest najsłynniejszą i najstarszą firmą zajmującą się tradycyjną medycyną chińską. 

Pod koniec 2012 roku liczba pacjentów firmy przekroczyła 20 milionów, a ponad 100 milionów ludzi za granicą rozpoznaje markę Beijing Tong Ren Tang.

W warszawskim centrum opieki zdrowotnej dostępne są zarówno wysokiej jakości leki, jak i usługi tradycyjnej medycyny chińskiej. Szczególnie warte polecenia są masaże – od usprawniających stawy, przez wyszczuplające,  antycellulitowe, przeciwbólowe, regenerujące.

Centrum mieści się przy Al. Niepodległości 18.

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 Hiszpania ban 300x600 03n3

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele GORACH

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

LNE jesien 2018 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl