facebook

W dniach 3-5 października 2014 roku w Hotelu Hilton w Warszawie już po raz 14. odbył się Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie.

W tym roku padł kolejny rekord frekwencji, który potwierdza, że jest to największe spotkanie lekarzy medycyny estetycznej i najważniejszych ekspertów z branży. Udział w kongresie wzięło około tysiąc profesjonalistów zainteresowanych estetyką medyczną, w tym 750 lekarzy, 75 wystawców oraz 90 wykładowców z kraju i z zagranicy. W ciągu trzech dni prelekcji i  warsztatów poruszono wiele nowatorskich tematów z zakresu medycyny estetycznej. Nie zabrakło też kontrowersji, krytycznej oceny różnych metod leczenia, w szczególności sprzętu, a także powikłań po zabiegach. Wspólnym mianownikiem kongresu były kwestie kompetencji i bezpieczeństwa wykonywania zabiegów.
- Nie zależy nam na samym tylko rozwoju medycyny estetycznej, ale także na tym, aby była to dziedzina obdarzona zaufaniem pacjentów i lekarzy. Dlatego dużo czasu poświęcamy na ich kształcenie oraz działania, które mają na celu podbudowę naukową tej dyscypliny - podkreślał dr Andrzej Ignaciuk, Prezes PTMEiAA.

kongres 1

Na zdjęciach, od góry: Zarząd PTMEiAA – od lewej: dr Waldemar Jankowiak, dr Andrzej Ignaciuk, dr Małgorzata Żak, dr n. ekon. lek. med. Dorota Wydro, prof. dr. hab. n. med. Paweł Surowiak, dr Piotr Sznelewski; 

poniżej, od lewej: dr Mark Pasula (USA), dr Marek J. Karaś (Zjednoczone Emiraty Arabskie), dr Gustavo Leibaschoff (Argentyna), dr Benjamin Ascher (Francja);

EKSPERCI KONGRES MAGAZYN EDEN 04

 

u dołu: absolwenci kolejnego rocznika Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL po uroczystości wręczenia dyplomów

Rozdanie dyplomOW KONGRES ZBIOROWE