Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

W warszawskiej restauracji Piękno odbyła się konferencja promująca najnowsze propozycje Panda Group – lidera w dziedzinie projektowania i wyposażania salonów piękności, a także dystrybutora najnowocześniejszych urządzeń wspierających medycynę estetyczną.

Podczas spotkania przedstawiono jedyny na świecie, zautomatyzowany system odbudowy włosów Artas iX, najbardziej zaawansowaną technologicznie platformę laserową Etherea MX oraz nowatorską koncepcję aranżacji powierzchni użytkowej w ekskluzywnych wnętrzach Beauty Room.

ARTAS iX

Ten robot do transplantacji włosów samodzielnie, milimetr po milimetrze, pobiera pojedyncze zespoły mieszkowe i przygotowuje je do wszczepienia w miejscach, w których chcemy odzyskać utracone owłosienie. System Artas Hair Studio pozwala na interaktywną konsultację z pacjentem – projektuje, przy użyciu rzeczywistych fotografii pacjenta, model w 3D symulujący przeszczep włosów i tworzy spersonalizowany plan przeszczepu.

ARTAS iX Panda Group

ETHEREA MX

To wszechstronna platforma laserowa o wielu możliwościach zabiegowych. Łączy w sobie aż 7 technologii i oferuje ponad 70 rozwiązań terapeutycznych (m.in. przebarwienia, naczynka, trądzik różowaty, utrata jędrności skóry). Skuteczność i bezpieczeństwo technologii potwierdzają badania kliniczne i certyfikaty (FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA).
Podczas zabiegu lekarz sam dobiera rodzaje głowic pod kątem wskazań i potrzeb pacjenta. Łatwo dostępne terapie skojarzone pozwalają na wysoką skuteczność, dzięki zjawisku synergii zabiegowej. Tak szerokie możliwości wynikają z połączenia kilku technologii w jednej platformie.

ETHEREA MX Panda Grooup

BEAUTY ROOM

Koncepcja Beauty Room to zintegrowany projekt aranżacji powierzchni użytkowej w ekskluzywnych wnętrzach prywatnych domów i apartamentów, służącej do zabiegów upiększających, a także relaksu. Panda jako producent wysokiej jakości mebli i urządzeń do gabinetów kosmetycznych SPA i salonów fryzjerskich oferuje w ramach projektu Beauty Room dostosowane do potrzeb wymagających klientów meble do wypoczynku i relaksu oraz zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.
Odpowiednio zaprojektowane rozwiązania sprawiają, że we własnym domu można cieszyć się zabiegami pielęgnacji i urody w kameralnym towarzystwie rodziny i przyjaciół. Eleganckie i funkcjonalne wyposażenie do użytku domowego obejmuje wygodne kanapy, łóżka do masażu, specjalnie wykonane fotele fryzjerskie, myjnie, konsolety, stanowiska do stylizacji paznokci oraz indywidualnie konfigurowane urządzenia.

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Kamila Świerc – Miss Polonia 2017; Marta Robak – Mistrzyni Świata we Fryzjerstwie; Natalia Robak – znana stylistka i wizażystka; dr n. biol. Magdalena Kaźmierczak – ekspert marki Nimue Skin; dr Lutecia Costa z Brazylii – ekspert Platformy Laserowej Etherea MX; Matteo Venrich z USA – ekspert Artas Ix; dr  Piotr Sznelewski – ekspert laseroterapii lekarz medycyny estetycznej; Krzysztof Soboń – współtwórca i ekspert cyklu programów telewizyjnych Salonowe Rewolucje; Kamil Niziński – profesjonalny model, współpracujący  z wieloma markami na całym świecie, współwłaściciel kliniki oferującej zaawansowane przeszczepy włosów z wykorzystaniem robota Artas.

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz