Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Wakacje tuż, tuż... a nam się marzą rajskie podróże. Kraje arabskie Morza Śródziemnego znalazły się na czarnej liście, dlatego turyści coraz częściej zostają w kraju lub wybierają egzotyczne kierunki. Wśród wygranych znajdują się wyspy Morza Karaibskiego: Dominikana, Kuba czy Jamajka.

Wygląda na to, że rok 2016 będzie rekordowy dla polskich hotelarzy. Wydarzenia ostatnich miesięcy i lat sprawiły, że dotychczasowe turystyczne mekki, jak Tunezja, Egipt czy Turcja, straciły na atrakcyjności – głównie ze względu na bezpieczeństwo, czy raczej jego brak. Inne kierunki turystyczne na tym zyskały – wśród nich również Polska. Ciągle jednak marzy nam się rajska egzotyka. Chcąc jej zażyć, sięgamy coraz dalej, podróżujemy do regionów, które do niedawna nie były na naszej priorytetowej liście turytycznej.

W Montego Bay na Jamajce, wzorem Malediwów, w resorcie Sandals Royal Caribbean powstały luksusowe apartamenty na wodzie. Każdy bungalow w stylu tahitańskim posiada własny basen, jacuzzi, duży taras, pływający hamak oraz... lokaja. Nie trzeba nawet wychodzić z pokoju, by obserwować podwodne życie Morza Karaibskiego – wystarczy spojrzeć w dół, przez szklaną podłogę. Na zdjęciach wygląda obłędnie! Ktoś chętny?

Sandals Montego Bay Jamajka 01Sandals Montego Bay Jamajka 02Sandals Montego Bay Jamajka 03Sandals Montego bay Jamajka 05