facebook

Firma Dornbrach proponuje prysznic na leżąco. To prawdziwy przełom w łazience. Bardzo przyjemny na wieczorny relaks, choć mało praktyczny na szybką, poranną kąpiel.

Horizontal ShowerATT po raz pierwszy pozwala na doświadczanie prysznica na leżąco. W rozwiązaniu tym połączono sześć dysz WATER BARS, instalowanych ponad powierzchnią do leżenia oraz moduł eTOOL jako centralny element obsługi. Woda delikatnie spływa na plecy osoby leżącej. Możemy wybrać jedną z zaprogramowanych choreografii: o działaniu równoważącym (BALANCING), ożywczym (ENERGIZING) lub relaksującym (DE-STRESSING). Innowacyjny panel eTOOL zapewnia najwyższy komfort obsługi. Pozwala na prosty wybór programu oraz ilości i temperatury wody.

Dornbracht_Poziomy prysznic_Eden_spaBalancing
Woda jako źródło duchowej mocy. Scenariusz Balancing tworzy równowagę, balans i daje poczucie bezpieczeństwa. Harmonizuje wszystkie zmysły. Błogie wzbieranie na sile i słabnięcie strumienia wody działa na ciało jak delikatne głaskanie dłonią. Woda otula ciało niczym płaszcz, który daje poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie nie ogranicza, a zmienny strumień wprowadza ponownie stan równowagi.

 

Dornbracht_Poziomy prysznic_Eden_spa2.jpgDe-Stressing
Woda oczyszczająca umysł – scenariusz De-stressing relaksuje, uspokaja, koi ciało, dosłownie uruchamia osobisty „wyłącznik”. Powolne, celowe ocieplanie wody pozwala odstresować się mięśniom, rozluźnia je i wprowadza w ten sposób duchowe odprężenie. Wraz ze wzrostem temperatury, stopniowo słabnie natłok myśli i przekształca się w jasny, spokojny strumień. Umysł i ciało stają się na powrót czyste i jasne.

 

Dornbracht_Poziomy prysznic_Eden_spa3.jpgEnergizing
Woda jako źródło energii – scenariusz Energizing stymuluje, daje energię i siłę. Pobudza wszystkie zmysły, ożywia, aktywizuje organizm. Naprzemienne błogi ciepły deszcz i zimny strumień aktywizują krwioobieg i mikrokrążenie. Ciało zaczyna niemal bezwolnie reagować w rytm zmieniających się bodźców, drżeć z zimna, by zaraz potem pławić się w przyjemnym cieple.

Design:Sieger Design/Choreography: Schienbein+Pier

 

Polecamy:

ŁAZIENKOWE INSPIRACJE

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl