Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Ksiądz Sebastian Kneipp w XIX w. stworzył filozofię nawiązującą do życia w zgodzie z naturą, która mimo upływu czasu jest jak najbardziej zgodna z ideologią współczesnego holistycznego stylu życia.

„Natura obficie obdarowała nas wszystkim czego potrzebujemy dla naszego zdrowia”

Sebastian Kneipp (1821-1897)

Firma Kneipp od 1891 roku łączy tradycję z ciągłym rozwojem i dzięki badaniom naukowym zapewnia znakomitą jakość. Oferuje skuteczne produkty na bazie naturalnych składników bez użycia substancji konserwujących, parafiny, olejów mineralnych i silikonowych. Wysoką jakość produktów gwarantują surowce roślinne najwyższej jakości, zaawansowane analizy i łagodne metody obróbki podczas nowoczesnych procesów produkcyjnych.

Oto propozycja na wspaniałe, aromatyczne upominki!

Kneipp Olejek do kapieli Kwiat migdalaKneipp Pielęgnujący olejek do kąpieli
Kwiat migdała Jedwabna skóra

Zmysłowo pachnący Pielęgnujący olejek do kąpieli Kwiat migdała Jedwabna skóra Kneipp® daje skórze optymalne połączenie aktywnej ochrony i pełnej pielęgnacji. Dzięki 94% czystego olejku migdałowego wspiera utrzymanie naturalnego płaszcza ochronnego skóry i pozostawia ją aksamitną i miękką.

Olejek migdałowy charakteryzuje się szczególnie wysoką zawartością esencjonalnych kwasów tłuszczowych. Ten natłuszczający olejek roślinny szybko się wchłania i w naturalny sposób wyrównuje utratę nawilżenia w skórze. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody tłusty olejek roztacza swoje naturalne działanie pielęgnacyjne.

Zawartość: 20 ml

 

Kneipp Krysztalki do kapieli lawendaKneipp Kryształki do kąpieli

Kryształki do kąpieli Kneipp zawierają duży udział naturalnie czystej termalnej soli solankowej. Sól ta jest pozyskiwana w jedynej pozostałej w Europie warzelni panwiowej, Salinie Luisenhall, z czystej naturalnej solanki, która na głębokości 460 metrów stale wzbogaca się ze złóż soli mającego 250 milionów lat prastarego morza. Naturalnie czysta solanka jest wolna od chemicznych dodatków i wpływów środowiska. W połączeniu z roślinnymi olejkami eterycznymi sól zawarta w kryształkach do kąpiel Kneipp® zapewnia cudowne przeżycia i doskonałą pielęgnację.

Można je stosować w jacuzzi!

Dostępne warianty: Źródło młodości, Radosna chwila relaksu, Totalny relaks i Prowansalskie sny lawendowe.

Zawartość: 60 g

 

Kneipp Perelki do kapieli stres1Kneipp Perełki do kąpieli

Perełki do kąpieli Bez stresu Kneipp z naturalnymi olejkami eterycznymi z mandarynki i pomarańczy pomagają się odprężyć i poprawiają samopoczucie przy napięciach i stresie oraz działają harmonizująco i balansująco. Specjalna formuła pielęgnacyjna z ureą i naturalnym olejkiem pielęgnującym z pestek marakui chroni skórę przed wysuszeniem i sprawia, że już w trakcie kąpieli staje się delikatna i aksamitna.

Perełki do kąpieli Królowa nocy Kneipp dzięki wyszukanemu ekstraktowi z tej wyjątkowej rośliny rozpieszczają skórę. Imponujące kwiaty królowej nocy otwierają się wieczorem i kwitną tylko przez jedną jedyną noc, a następnego ranka znowu się zamykają. Zapach Królowej nocy oczaruje Twoje zmysły i podaruje luksusowy odpoczynek.

Zawartość: 80 g

 

Kneipp Bio olejek do cialaKneipp BIO-Olejek do ciała

BIO-Olejek do ciała Kneipp poprawia wygląd skóry w przypadku blizn, rozstępów (np. u kobiet ciężarnych), skóry dojrzałej, skóry suchej, zniszczonej. Intensywnie regeneruje, pielęgnuje, a także poprawia jej wygląd. Zawarty w produkcie olejek grejpfrutowy pobudza przemianę materii w skórze i wspomaga tym samym jej naturalną regenerację i odnowę. Olejek z krokosza barwierskiego i oliwa z oliwek z upraw ekologicznych chronią skórę przed utratą nawilżenia oraz dostarczają jej esencjonalnych substancji odżywczych, co czyni ją bardzo gładką. Posiada certyfikat NaTrue.

Zawartość: 20 ml

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz