Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zabieg endermologii ciała

Endermologia jest jedną z odpowiedzi na pytanie, jak zadbać o siebie jesienią. Naturalny zabieg endermologii nie tylko pomoże w utrzymaniu figury, ale też poprawi elastyczności skóry i przywróci jej promienny wygląd.

Wiele kobiet ma skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Kiedy decydujemy się na różne sposoby wyszczuplania (dieta, aktywność fizyczna), często zdarza się, że górna część ciała ulega znacznemu wyszczupleniu (twarz, ramiona, biust). Niestety czasem towarzyszy temu utrata jędrności skóry w tych miejscach. A dodatkowo, dolna część ciała, czyli miejsca, które zdecydowanie powinny być zredukowane (pośladki, uda) pozostają bez większych zmian. Można zauważyć pewną dysharmonię sylwetki, do czego przyczynia się również siedzący tryb życia, gdzie dolne grupy mięśni znajdują się w bezruchu i ulegają zniekształceniom pod wpływem ciężaru ciała. Okazuje się, że aby odzyskać i utrzymać figurę potrzeba czegoś więcej niż tylko diety i aktywności fizycznej – potrzeba mechanicznej „gimnastyki tkanki”.

ENDERMOLOGIA – SPRZYMIERZENIEC PIĘKNEJ SYLWETKI

Wiele kobiet ma skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Kiedy decydujemy się na różne sposoby wyszczuplania (dieta, aktywność fizyczna), często zdarza się, że górna część ciała ulega znacznemu wyszczupleniu (twarz, ramiona, biust). Niestety czasem towarzyszy temu utrata jędrności skóry w tych miejscach. A dodatkowo, dolna część ciała, czyli miejsca, które zdecydowanie powinny być zredukowane (pośladki, uda) pozostają bez większych zmian. Można zauważyć pewną dysharmonię sylwetki, do czego przyczynia się również siedzący tryb życia, gdzie dolne grupy mięśni znajdują się w bezruchu i ulegają zniekształceniom pod wpływem ciężaru ciała. Okazuje się, że aby odzyskać i utrzymać figurę potrzeba czegoś więcej niż tylko diety i aktywności fizycznej – potrzeba mechanicznej „gimnastyki tkanki”. Sprawdzonym i skutecznym sposobem na odzyskanie pięknej figury jest endermologia – całkowicie naturalna, nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki.

ZABIEG ENDERMOLOGII – NA CZYM POLEGA

Dwie, niezależnie napędzane rolki w połączeniu z podciśnieniem rozmasowują tkankę podskórną. W ten sposób nieaktywne komórki tłuszczowe poddane intensywnemu oddziaływaniu mechanicznemu zaczynają łatwiej uwalniać tłuszcz, stymulowane fibroblasty uaktywniają produkcję kolagenu i elastyny co z kolei wzmacnia, napina i tonizuje skórę. Już po kilku zabiegach endermologii skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna, poprawia się metabolizm dzięki czemu organizm zyskuje więcej witalności. Dzięki endermologii można być szczuplejszą w dokładnie wybranych miejscach, opornych na działanie diety i gimnastyki przy zachowaniu jędrności skóry i ładnych kształtów sylwetki.

Endermologia – zabieg na ciało

ENDERMOLOGIA – EFEKTY

Zabieg endermologii jest bezbolesny i przyjemny. Przed jego rozpoczęciem terapeuta pyta o zdrowie i tryb życia klienta, przeprowadza badanie palpacyjne skóry i określa cel zabiegu. Wykonuje też fotografie obszarów ciała, aby porównać efekty po kolejnych zabiegach. Klient w trakcie zabiegu ma na sobie specjalny kostium, który zabezpiecza ciało i pomaga w przesuwaniu się po nim rolek. Średnio jeden zabieg trwa ok. 35 minut. Zazwyczaj przeprowadza się co najmniej 6 sesji, choć zależy to stopnia zaawansowania problemu.

Oprócz wyszczuplania endermologia jest jedną z najbardziej skutecznych metod zwalczania wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych stopni cellulitu. Ma również zastosowanie terapeutyczne, np.: przy leczeniu blizn, zastojów żylnych czy bóli mięśniowych. Z metody tej  chętnie korzystają sportowcy do rozgrzania i regeneracji tkanek po wysiłku.

ENDERMOLOGIA TWARZY

Po upływie 25 lat spada aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra staje się luźna i traci blask. Endermologie to również zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust. Endermologia twarzy to zabieg wyjątkowo delikatny. Klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością, a ich ruch wymuszany jest przez podciśnienie regulowane na kilku poziomach. Endermolift to drenaż, wygładzanie i ujędrnienie dla każdego rodzaju skóry. Najniższa częstotliwość podczas wykonywania endermologii twarzy – 4 Hz jest używana w drenażu, średnia częstotliwość 8 Hz wygładza linie i zmarszczki oraz przywraca skórze blask. Wysoka częstotliwość 16 Hz pomaga w regeneracji dojrzałej, luźnej skóry i idealnie podkreśla kontury twarzy, technika Roll rozluźnia mięśnie twarzy oraz reguluje lokalne otłuszczenia (podwójny podbródek, policzki). Efekty widać już po pierwszym zabiegu endermologii: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.

 

 

 

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz