Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Utrata włosów jest problemem dotykającym setki tysięcy kobiet i mężczyzn. Postawienie prawidłowej diagnozy oraz zastosowanie odpowiedniej terapii to klucz do odzyskania utraconych włosów i urody. Umożliwia to zastosowanie technologii LLLT (Low Lewel Laser Therapy). 

HairMax LaserComb i LaserBand to urządzenia terapeutyczne, wykorzystujące promienie lasera światła czerwonego zimnego, które zostały przebadane klinicznie i dopuszczone do leczenia łysienia androgenowego oraz wspierania wzrostu włosów, zarówno u kobiet jak i mężczyzn, przez amerykański Departament Administracji Żywności i Leków (FDA).
Firma Lexington jest pionierem w fototerapii w warunkach klinicznych – jako pierwsza zastosowała technologię LLLT w celu aktywowania wzrostu włosów. HairMax został wprowadzony na rynek w 2000 roku i do tej pory pomógł setkom tysięcy osób na całym świecie.

HairMax posiada klinicznie dowiedzioną skuteczność w monoterapii, ale może być stosowany jednocześnie z takimi lekami, uznanymi również przez FDA, jak minoxidil lub finasteryd. Znacząco poprawia wyniki leczenia przy zastosowaniu terapii skojarzonej. Używane po zabiegach transplantacji włosów urządzenia laserowe HairMax polepszają i przyspieszają gojenie ran oraz przyczyniają się do wzrostu włosów.
Badania kliniczne dowiodły,że HairMax jest skuteczny w leczeniu wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, w różnych klasach zaawansowania rozwoju łysienia androgenowego.

Hair Max wlosy

Urządzenia HairMax zapewniają dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Takie pobudzenie energią lasera stymuluje wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyspiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Wszystko to stymuluje wzrost włosów, odwraca proces przerzedzenia, pobudza uśpione cebulki i zwiększa gęstość oraz objętość włosów.

Dodatkowo terapie światłem lasera można uzupełnić, korzystając z kosmetyków do pielęgnacji włosów HairMax (bez siarczanów i wolnych od parabenów). Są to cztery wysokiej jakości produkty, stworzone w celu oczyszczania, odbudowy, rewitalizacji i wzmocnienia cebulek włosowych. Produkty są przebadane klinicznie, zawierają blokery DHT, przeciwutleniacze przywracające zdrowie skóry głowy, lecznicze składniki roślinne przywracające równowagę i poprawiające witalność włosów, olejek arganowy bogaty w witaminę E, niezbędne kwasy tłuszczowe oraz ekstrakty roślinne.
Jako uzupełnienie terapii, pacjentom poleca się trzymiesięczną kurację suplementami HairMax, które zawierają wzmacniający naturalny kompleks witaminowy. Suplementy HairMax działają od wewnątrz, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

www.hairmax.net.pl

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 RMB Banner eSKY 300x400 240519

Perfect SPA Awards 2019

Perfect SPA Awards 2019 grafika hotele

Perfect SPA Awards 2019 grafika daySPA

Perfect SPA International

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Europa

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Swiat

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868