Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Gdzie najlepiej wypocząć, zrelaksować się w SPA i do tego smacznie oraz zdrowo zjeść? Wybraliśmy 20 najlepszych restauracji w hotelach SPA, w których kuchnia jest równie ważna, jak luksusowy nocleg czy skuteczny zabieg.

Ciągle mało wiemy o naszym kraju. Gdzie i co zjeść, gdzie wygodnie przenocować, czy spędzić cały urlop. Bojąc się eksperymentować, jeździmy wciąż w te same sprawdzone miejsca. A szkoda, bo przecież Polska jest tak piękna i różnorodna. Wystarczy odrobinę zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne.
Wybierając miejsce na krótki weekend czy długie wakacje, każdy kieruje się innymi kryteriami. Ale jednym z ważniejszych jest wyżywienie. Najlepiej jakby było smaczne, obfite i zdrowe – to wymagające połączenie, ale jak najbardziej możliwe. Zwłaszcza w hotelach SPA. Mamy w kraju coraz więcej wysokiej klasy ośrodków, które dbają równocześnie o nasze ciało, duszę i podniebienie. W gąszczu ofert łatwo się zgubić, dlatego wybraliśmy 20 najciekawszych, lubianych przez gości i wielokrotnie nagradzanych restauracji w najlepszych hotelach SPA.
Dobry hotel SPA musi mieć doskonałą kuchnię. W najlepszych restauracjach przekonamy się, że polska kuchnia wcale nie musi być tłusta i niezdrowa. Pracujący w nich szefowie kuchni wskrzeszają przepisy naszych pradziadów, po mistrzowsku łącząc tradycyjne produkty i receptury z nowoczesnymi technikami i trendami, dodając im artystycznego sznytu. Wsłuchują się w pory roku, czerpiąc garściami – zgodnie z aktualną modą – z bogactw najbliższego otoczenia. Produkty, których używają pochodzą z własnych upraw i hodowli lub pozyskiwane są od lokalnych rolników i producentów, często naturalne i ekologiczne. Dzięki temu powstaje fuzja wszystkiego co najlepsze i najzdrowsze w regionie.
Lato sprzyja odkrywaniu nowych miejsc i smaków. Zachęcamy czytelników i gości hoteli SPA do zwolnienia tempa, delektowania się bliskością natury oraz odkrywania polskich smaków. Wakacje to najlepszy czas ku temu. Gdziekolwiek jesteś lub będziesz na wakacjach, sprawdź, czy w tej okolicy nie znajduje się jedna z tych wyśmienitych restauracji. Jeśli tak, to koniecznie odwiedź ją i posmakuj, bo naprawdę warto.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

e-book POLSKA od kuchni najlepsze SPA INNE E-BOOKI DO POBRANIA:

POLSKA NA ZDROWIE - CZYLI NAJLEPSZE UZDROWISKA I MEDICAL SPA

E book POLSKA na Zdrowie UZDROWISKA

POLSKA DLA RODZIN - CZYLI PODRÓŻE Z DZIEĆMI
I NAJLEPSZE HOTELE SPA DLA RODZIN

okl e book SPA Rodzinne