Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Kremy a la botoks ciągle są w modzie. Szczególnie wśród kobiet, które cenią sobie nieinwazyjną ingerencję w strukturę ich skóry. Tego typu kosmetyki różnią się od typowych preparatów odmładzających.

 Serum peptydowe TripleTego typu kosmetyki różnią się od typowych preparatów odmładzających. Nadają się również dla młodszych kobiet, które chcą profilaktycznie walczyć z pierwszymi oznakami starzenia. Zapobiegają powstawaniu zmarszczek mimicznych, redukują bruzdy i widocznie opóźniają efekty starzenia się skóry.
Kosmetyki koreańskiej marki KNH zawierają nawet do 96% składników organicznych. Firma stworzyła linię naturalnych kosmetyków, których formuły opierają się o ekstrakty z ziół, owoców, z domieszką naturalnej wody wydobywanej z podziemnych, polodowcowych rzek. Koreańskie sera działające jak botoks zawierają pstrolistkę sercowatą (Houttuynia Cordata), która w środowisku naturalnym występuje tylko na terenie Azji. Wykazuje ona działanie przeciwwirusowe, oczyszczające, przeciwzapalne, antyalergiczne i przeciwtrądzikowe. Dodatkowo, wzmacnia naturalną odporność i ma właściwości detoksykujące. KNH to linia kosmetyków, które nie zawierają szkodliwych składników. Są przebadane dermatologicznie, mikrobiologicznie, nie były testowane na zwierzętach oraz są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.