Facebook open

Głosuj Miasto: Ślęza, ul. Główna
Strona www:www.zamektopacz.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Zamek Topacz Resort & Art SPA

Sztuka Gościnności

Zlokalizowany w pobliżu stolicy Dolnego Śląska kompleks Zamek Topacz Resort & Art SPA, rozciągający się na terenie 50 ha, to wyjątkowa perła architektoniczna i prawdziwa, zielona oaza spokoju. Sercem kompleksu jest zamek, którego historia sięga początków XIV wieku. Kunszt i precyzja z jakim odnowiona została budowla, a także duch nowoczesności, który został w nią tchnięty, to nie jedyne powody, dla których warto odwiedzić to miejsce.

Rozległy, 50 hektarowy teren otaczający zamek to raj dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zamek Topacz to czterogwiazdkowy hotel, centrum konferencyjne, sala bankietowa na 250 osób, a także liczne przestrzenie do uprawiania sportów, takie jak ścieżki rowerowe i rolkowe, korty tenisowe, pole golfowe oraz staw i rzeka umożliwiająca spływy kajakowe. To także znane w całej Polsce Muzeum Motoryzacji – prezentujące ponad 100 pojazdów polskiej produkcji, a także największą w naszym kraju kolekcję samochodów Rolls Royce & Bentley. Jest też Restauracja Spichlerz. Szefem Kuchni, Krzysztof Obliński od blisko 5 lat tworzy wyjątkowe potrawy, które zaskakują podniebienia gości. Pomimo młodego wieku, posiada duże doświadczenie, cechuje go niezwykła pasja i nieszablonowe podejście do gotowania.

Sztuka odpoczynku

W podziemiach Zamku Topacz mieści się ART SPA, czyli miejsce, w którym goście mogą zgłębić prawdziwą sztukę odpoczynku. Utrzymane jest w stonowanej kolorystyce – dominują tu barwy ziemi, a do wykończenia wnętrz wykorzystane zostały naturalne materiały, jak: kamień, cegła, drewno, łupek. Z kolei duże przeszklenia powodują, że granica pomiędzy wnętrzem, a zamkowym parkiem zaciera się. Wokół SPA rozpościera się ogród z lawendą, różami, dzikim bzem i ziołami. Ta sama roślinność występuje w naturalnych kosmetykach wykorzystywanych w trakcie zabiegów.

Przestrzeń ART SPA inspirowana jest atmosferą lat 20. XX w. Została ona wyrażona poprzez styl art deco. Całość dopełniają stylizowane uniformy personelu. Lat 20. można się także doszukiwać w nazwach gabinetów oraz tytułach samych zabiegów, inspirowanych nazwiskami znanych postaci, np.: Bonnie&Clyde czy Wielki Gatsby.

W ART SPA wszystkie zabiegi szyte są na miarę potrzeb klienta. Co więcej, goście mają możliwość samodzielnego komponowania rytuałów. Wykorzystywane są tu dwie wyjątkowe marki kosmetyczne – Ingrid Millet oraz Maria Galland.

Doskonała baza wypadowa

Zamek Topacz położony jest zaledwie 20 minut jazdy od stolicy Dolnego Śląska. Dzięki temu, przyjeżdżając do urokliwego, spokojnego kompleksu otoczonego parkiem i ogrodem, możemy w ciągu dnia zwiedzić Wrocław, a także jego okolice. To bowiem doskonała baza wypadowa na wycieczkę po Dolinie Pałaców i Ogrodów Dolnego Śląska, czy też po Górach Stołowych lub Izerskich, wchodzących w skład Sudetów.

Nasze magazyny i albumy

LNE 300x250

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

SPAeden pl