facebook

02 baner gora czyste 

Głosuj Miasto: Dźwirzyno, ul. Wyzwolenia 25
Strona www:www.neptuno.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Neptuno Resort & Spa

Zaledwie 100 m od morza, na skraju malowniczej wydmy znajdujemy Neptuno Resort & Spa – miejsce idealne do wypoczynku. Filozofią obiektu jest holistyczne podejście do zdrowia, tak aby zachowana była równowaga między ciałem, duchem i umysłem. Przekłada się to na wszystkie aspekty hotelowej działalności. Przede wszystkim personel, który troszczy się o potrzeby gości i służy pomocą w każdej sytuacji. Zadbano także o odpowiednie wyposażenie, tak aby wnętrza sprzyjały atmosferze relaksu i odprężenia. Inspiracją wyposażenia pokojowych wnętrz jest styl skandynawski, z zachowaniem nadmorskiego charakteru objawiającego się m.in. wyborem tkanin i tapet. W hotelowej restauracji serwowana jest kuchnia wellness oparta o produkty sezonowe dostarczane przez lokalnych dostawców.

Z hotelem sąsiadują sosnowe lasy i morskie powietrze i one właśnie tworzą tu specyficzny mikroklimat, który sprzyja regeneracji sił witalnych. Zachęcamy do korzystania z niego pełną piersią przez cały rok. Spacery brzegiem morza, joga, medytacje, wycieczki rowerowe oraz „morsowanie” to tylko część propozycji. Odnowa ciała wspierana jest przede wszystkim zdrową dietą – od wiosny br. wystartował program wczasów zdrowotnych w oparciu o dietę warzywno-owocową dr Dąbrowskiej. Dieta ta bogata w enzymy, mikroelementy i witaminy, korzystnie alkalizuje  i odtruwa organizm, wzmacnia własne, samoleczące mechanizmy oraz przywraca równowagę przemiany materii.

Goście mogą korzystać ze strefy Spa & Wellness z jedyną w Polsce ciepłą tężnią solankową oraz gabinetami masażu i pielęgnacji twarzy, w których po trudach dnia codziennego znajdziesz głęboki relaks i odprężenie.  Bogata oferta pomoże ci odnaleźć zdrowie i wewnętrzny spokój.

Troszcząc się o komfort i wypoczynek całej rodziny, zadbano o wszelkie udogodnienia, aby pobyt najmłodszych gości był źródłem radości i niezapomnianych wrażeń. Przygotowano dla nich dużą salę zabaw (100 m kw.), zewnętrzny plac zabaw z trampoliną, a w ścisłym sezonie bogaty program animacyjny. Hotel otrzymał tytuł Hotel Przyjazny Rodzinie (5 słoneczek) oraz dwie nagrody specjalne za niezwykłą atmosferę oraz edukacyjne kolorowanki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która pomoże ci odnaleźć zdrowie i wewnętrzny spokój.

baner dodaj hotel

Nasze magazyny i albumy

 Hiszpania ban 300x600 03n4

 

 

 

 

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Profitroom 300x300

NOVA GROUP BANNER 300 2018

Thalgo Baner Perfect SPA Awards 300x300

Panda Baner Perfect SPA Awards

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Zapisz się do newslettera

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl