facebook

02 baner gora czyste 

Głosuj Miasto: Dźwirzyno, ul. Wyzwolenia 25
Strona www:www.neptuno.pl
Kategoria: Polska


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Neptuno Resort & Spa

Zaledwie 100 m od morza, na skraju malowniczej wydmy znajdujemy Neptuno Resort & Spa – miejsce idealne do wypoczynku. Filozofią obiektu jest holistyczne podejście do zdrowia, tak aby zachowana była równowaga między ciałem, duchem i umysłem. Przekłada się to na wszystkie aspekty hotelowej działalności. Przede wszystkim personel, który troszczy się o potrzeby gości i służy pomocą w każdej sytuacji. Zadbano także o odpowiednie wyposażenie, tak aby wnętrza sprzyjały atmosferze relaksu i odprężenia. Inspiracją wyposażenia pokojowych wnętrz jest styl skandynawski, z zachowaniem nadmorskiego charakteru objawiającego się m.in. wyborem tkanin i tapet. W hotelowej restauracji serwowana jest kuchnia wellness oparta o produkty sezonowe dostarczane przez lokalnych dostawców.

Z hotelem sąsiadują sosnowe lasy i morskie powietrze i one właśnie tworzą tu specyficzny mikroklimat, który sprzyja regeneracji sił witalnych. Zachęcamy do korzystania z niego pełną piersią przez cały rok. Spacery brzegiem morza, joga, medytacje, wycieczki rowerowe oraz „morsowanie” to tylko część propozycji. Odnowa ciała wspierana jest przede wszystkim zdrową dietą – od wiosny br. wystartował program wczasów zdrowotnych w oparciu o dietę warzywno-owocową dr Dąbrowskiej. Dieta ta bogata w enzymy, mikroelementy i witaminy, korzystnie alkalizuje  i odtruwa organizm, wzmacnia własne, samoleczące mechanizmy oraz przywraca równowagę przemiany materii.

Goście mogą korzystać ze strefy Spa & Wellness z jedyną w Polsce ciepłą tężnią solankową oraz gabinetami masażu i pielęgnacji twarzy, w których po trudach dnia codziennego znajdziesz głęboki relaks i odprężenie.  Bogata oferta pomoże ci odnaleźć zdrowie i wewnętrzny spokój.

Troszcząc się o komfort i wypoczynek całej rodziny, zadbano o wszelkie udogodnienia, aby pobyt najmłodszych gości był źródłem radości i niezapomnianych wrażeń. Przygotowano dla nich dużą salę zabaw (100 m kw.), zewnętrzny plac zabaw z trampoliną, a w ścisłym sezonie bogaty program animacyjny. Hotel otrzymał tytuł Hotel Przyjazny Rodzinie (5 słoneczek) oraz dwie nagrody specjalne za niezwykłą atmosferę oraz edukacyjne kolorowanki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która pomoże ci odnaleźć zdrowie i wewnętrzny spokój.

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 ban-300x600-023

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele GORACH

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

RZ interbad2018 Banner statisch 300x300px e

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards 2018

baner Perfect SPA Awards 2018

banery Perfect SPA Hiszpania 

banery Perfect SPA Czechy

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

01

Cytat tygodnia

SPAeden pl