Facebook open

Perfect SPA Awards 2019 Glosuj Hotel SPA


1) WYBIERZ I ZAGŁOSUJ na ulubiony HOTEL SPA.

2) ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY (!), kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz od nas e-mailem.

3) CHCESZ WYGRAĆ POBYT W SPA? i co miesiąc brać udział w Konkursie dla Głosujących? W formularzu do głosowania WPISZ IMIĘ I NAZWISKO oraz WYPEŁNIJ OKNO UZASADNIENIE WYBORU.

4) POLUB PROFIL SPAeden.pl na Facebooku, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

5) DODAJ NOWY HOTEL SPA, jeśli na liście nie ma Twojego ulubionego. Dodaj go, klikając w BANER GŁÓWNY (powyżej) lub baner DODAJ SPA (na samym dole strony).

6) REGULAMIN KONKURSU znajdziesz TUTAJ.


 

Głosuj Miasto:Wysowa - Zdrój
Strona www:ww.uzdrowisko-wysowa.p
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ.CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU 


 

Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena
Wysowa-Zdrój 107
38-316 Wysowa-Zdrój
Tel.: 534-22-84-52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.uzdrowisko-wysowa.pl

Uzdrowiskowe SPA w Wysowej-Zdroju to wyjątkowe miejsce, które łączy tradycję z najlepszymi standardami kurortów SPA & Wellness. Tutaj „niebo styka się z ziemią”. Zachwyć się pięknymi widokami Beskidu Niskiego i krystalicznie czystym powietrzem, skorzystaj z błogiego relaksu podczas zabiegów SPA.
Wysowa-Zdrój to uzdrowisko ulokowane w kotlinie, pośród wzgórz porośniętych gęstymi lasami o niepowtarzalnym mikroklimacie. Oddalone od ruchliwych tras komunikacyjnych, cieszy nieskażoną przyrodą z dala od zgiełku i smogu. Wielowiekowe tradycje lecznicze połączone z nowoczesnym zapleczem Uzdrowiskowego SPA tworzą wymarzone miejsce na wyjazd rodzinny, w gronie przyjaciół czy romantyczny weekend.
TRADYCJE POLSKIE I ORIENTALNE
Tradycje uzdrowiskowe w Wysowej-Zdroju sięgają XVIII w., kiedy odkryto właściwości lecznicze tutejszych wód mineralnych. Dzisiaj szczawy wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowe są największym bogactwem uzdrowiska. Wykorzystuje się je w wielu zabiegach, balneoterapii oraz hydroterapii.

Szeroka gama zabiegów leczniczych wraz z powstałym w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena nowoczesnym kompleksem strefy rekreacyjnej i gabinetów SPA wyróżnia Uzdrowisko Wysowa S.A. wśród polskich obiektów medical SPA. Strefa SPA obejmuje m.in.: saunę fińską, ziołową, łaźnię parową, zewnętrzne (czynne cały rok) i wewnętrzne jacuzzi, ścieżkę Kneipp’a oraz basen rehabilitacyjny wyposażony w hydromasaże, wodospad, przeciwprąd oraz gejzer powietrzny. W strefie relaksu znajduje się ściana solna oraz mini tężnia. Uzdrowiskowe SPA oferuje też wyjątkowy marokański rytuał hammam służący głębokiemu oczyszczaniu skóry, a także wyjątkowemu odprężeniu. Organizowane są też noce saunowe.
W nowych gabinetach SPA goście zażywają masaży – relaksacyjnych, orientalnych, leczniczych czy czekoladą, a także zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, twarz, dłonie i stopy. A wszystko przy użyciu użyciu francuskich kosmetyków znanych z najlepszych europejskich kurortów, jak i własnej marki AquaWysSPA zawierającej bezcenne minerały z wysowskich źródeł.
Po zabiegach na gości czekają liczne atrakcje Beskidu Niskiego, aktywny wypoczynek na trasach pieszych, rowerowych i biegowych, przejażdżki konne i zabytki na szlaku architektury drewnianej.

baner dodaj hotel

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

 RMB Banner eSKY 300x400 240519

Perfect SPA Awards 2019

Perfect SPA Awards 2019 grafika hotele

Perfect SPA Awards 2019 grafika daySPA

Perfect SPA International

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Europa

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Swiat

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele JEZIORA

polecane hotele MORZE

polecane KLINIKI DAY SPA

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868