Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Marka Clochee powstała z potrzeby i marzeń kobiet. Jej siłą jest nie tylko doskonała jakość produktów i ekologiczne podejście do świata, ale także zaspokajanie potrzeb i oczekiwań wymagających i dbających o siebie kobiet.

 Filarem Clochee jest duet: Daria Prochenka i Justyna Szuszkiewicz. Z połączenia ich wspólnej pasji i wiedzy powstały skuteczne, zdrowe, polskie i w 100% ekologiczne produkty spełniające najbardziej wygórowane wymagania, pod względem zawartości, ceny i jakości. Daria i Justyna pokazały kobietom, że naturalne kosmetyki mogą być przyjemne dla oka i ciała, a dbanie o ekologiczną naturę produktów nie wyklucza estetycznych doznań. Udowodniły, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsza recepta na piękno. Dzięki nim, przez lata zapomniane cenne składniki drzemiące w minerałach, ziarnach, owocach i kwiatach, wróciły do łask, a dzięki współczesnej nauce i badaniom laboratoryjnym stały się jeszcze bardziej skuteczne. Tak powstały naturalne i organiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Doskonałe dla wegan i wegetarian oraz cruelty-free – czyli nie testowane na zwierzętach.
Bogata oferta produktów zawiera kosmetyki do pielęgnacji twarzy, jak kremy przeciwzmarszczkowe, serum silnie nawilżające, maski, olejki do demakijażu, a także do pielęgnacji ciała: peelingi cukrowe na bazie masła Thea czy balsamy. Jest z czego wybierać! Jest też linia profesjonalna Clochee SPA, a w Warszawie powstało pierwsze wegańskie SPA.

Clochee SerumC kosmetyki ekoFILOZOFIA MARKI

Filozofią i celem Clochee jest tworzenie doskonałych kosmetyków, w pełni naturalnych, bezpiecznych i zdrowych. Podstawowe założenia:• Kombinacja natury, tradycji i innowacji –  Clochee sięga po sprawdzone receptury i składniki z których korzystały nasze prababcie, dodając do tego współczesną wiedzę i technologię.• Najwyższa jakość – zanim kosmetyki Clochee trafią na półki, przechodzą serię testów pod kontrolą dermatologów i alergologów, zostają poddane ocenie ekspertów certyfikujących.
• Doznania są ważne – skuteczne działanie jest tak samo ważne, jak doznania wizualne, zapachowe i dotykowe.
• Zdrowie i bezpieczeństwo – kosmetyki nie zawierają szkodliwych substancji alergizujących, jak parabeny i inne konserwanty, oleju mineralnego i pochodnych ropy naftowej, silikonów, alkoholu, glikolu propylenowego, syntetycznych barwników, PEG, SLES.
• Dbałość o środowisko – na każdym etapie produkcji: od składu produktów po opakowania z surowców wtórnych, biodegradowalne i nadające się do recyklingu.

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz