Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Wolne rodniki to jedna z głównych przyczyn starzenia się skóry. Z wiekiem ich liczba wzrasta, a cera traci gęstość, elastyczność, staje się odwodniona. 30-dniowy program diego dalla palma sprawi, że szybko odzyskasz piękny i młody wygląd.

Orly Moss Beauty - zabiegRozwiązaniem problemu starzejącej się skóry jest antyrodnikowy zabieg diego dalla palma professional Perfection z witaminą C działający w trzech fazach. Dzięki skoncentrowanemu działaniu aktywnych składników, pozwala on przywrócić skórze jędrność i świeżość. Unikalna formuła preparatów, na których bazuje zabieg Perfection, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i stymuluje ją do regeneracji, usuwając oznaki zmęczenia, fotostarzenia i stresu.

Seria zabiegów Perfection z witaminą C, uzupełniona o pielęgnację domową, gwarantuje wygładzenie i wzmocnienie skóry. Unikalny program diego dalla palma skutecznie odmładza i redukuje zmarszczki, pozostawiając twarz wypoczętą i promienną.

3 fazy antyoksydacyjnego leczenia:

  • Faza A, czyli NAPRAWA - przeciwdziała wolnym rodnikom, chroni DNA komórek. Bazuje na preparacie o działaniu przeciwutleniającym: skoncentrowanych kroplach z kompleksem astaksantyny1,5%, a także witaminą E, kwasem oleinowym i linolenowym. Silnie odżywia i nawilża skórę.

  • Faza B, czyli WZMACNIANIE – reaktywuje życiowe funkcje skóry, rewitalizuje ją i ujędrnia. Oparta na wzmacniającym kompleksie biotyny 0,5% zawartym w serum, wspieranym przez prowitaminę B5 i elastynę.

  • Faza C, czyli STYMULACJA – pobudza produkcję kolagenu, redukuje przebarwienia, rozjaśnia i odmładza skórę twarzy. Działanie stymulujące zapewnia witamina C o stężeniu 10% w hiperaktywnym koncentracie. Poprzez pobudzenie mikrokrążenia zwiększa się odporność skóry na czynniki zewnętrzne. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak kwas hialuronowy i bioflawonoidy roślinne, koncentrat silnie nawilża i wygładza skórę.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonanie 3 zabiegów profesjonalnych oraz kontynuowanie pielęgnacji w zaciszu domowym poprzez stosowanie 30-dniowego programu przeciwutleniającego.

Cena zabiegu – ok. 350 zł

Cena zestawu do pielęgnacji domowej – 495 zł

Zabieg jest wykonywany m.in. w Moss www.moss.krakow.pl

fot. materiały promocyjne Moss