Facebook open

Głosuj Miasto: Chlewiska, ul. Czachowskiego 56
Strona www:www.manorhouse.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male
Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****

ul. Czachowskiego 56
26-510 Chlewiska
tel.: +48 48 628 70 61
STRONA WWW

Hotel Manor House SPA łączy wspaniałą historię z luksusem i dobrymi energiami natury. Jest to najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce, enklawa dla dorosłych (hotel bez dzieci) przyjazna weganom i alergikom. 

Urokliwy kompleks, położony w mazowieckich Chlewiskach, niedaleko trasy Warszawa-Kraków, obejmuje: pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów oraz czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych, gdzie mieści się strefa SPA & Wellness z Gabinetami Bioodnowy, Komnatą Biowitalności, Łaźniami Rzymskimi i basenem ze strukturalną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Całość jest otoczona 10-hektrowym, zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Witalną Wioską – niezwykłym SPA pod gołym niebem, gdzie warto zakosztować rytuałów zdrowia. Znajduje się tu też stajnia i SPA dla koni oraz lądowisko dla śmigłowców. Dopełnieniem jest restauracja z tradycyjną polską kuchnią, znakomitym wegańskim menu i autorską Dietą Życia.

W Manor House SPA zgodnie z holistyczną filozofią, która traktuje organizm człowieka całościowo, o gości dba się na każdym poziomie. Klimatyczne, wnętrza, romantyczne zakątki, cisza i spokój miejsca położonego z dala od miasta, bliskość przyrody i pozytywnych sił natury skoncentrowanych w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Ogrodem Zen – to wszystko sprzyja błogiemu relaksowi, przywróceniu wewnętrznej równowagi i wzmocnieniu sił witalnych. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, takich jak: Terapie Biowitalna i na Kryształowym Łóżku czy muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie, z których słynie Biowitalne SPA. Autorski program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w ciele. Godne polecenia są poprawiające odporność seanse w Chacie Solnej i lecznicze kąpiele ofuro, również romantyczne we dwoje.

Czas spędzony w Manor House SPA – Polskim Centrum Biowitalności i prawdziwej oazie dobrego samopoczucia – jest dobroczynny dla organizmu, a duża przestrzeń i liczne atrakcje sprawiają, że nawet przy pełnym obłożeniu, goście czują się tu swobodnie i bezpiecznie.

baner dodaj hotel

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz