Facebook open

Głosuj Miasto: Ustka, ul. Wczasowa 26
Strona www:www.royal-baltic.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


HOTEL ROYAL BALTIC LUXURY BOUTIQUE
ul: Wczasowa 26
76-270 Ustka
tel.: +48 59 815 52 81

Uważany za jedno z najpiękniejszych SPA nad Bałtykiem, jest synonimem luksusu oraz gwarancją dbałości o stan ducha i ciała na najwyższym poziomie. Ten butikowy hotel położony jest blisko plaży w otoczeniu lasu sosnowego w modnym kurorcie Ustka. Dzięki malowniczej lokalizacji w otoczeniu nadmorskiej natury, powstała niepowtarzalna oaza relaksu, gdzie ciało i umysł oddają się prawdziwemu odprężeniu – mówią właściciele Małgorzata i Waldemar Burzyńscy. Wyjątkowa atmosfera, przestronne i gustowne wnętrza, wyśmienita kuchnia i bogata oferta SPA gwarantują prawdziwy relaks – to opinia gości, którzy to miejsce już odwiedzili.

Jedną z największych atrakcji i dopełnieniem luksusowego wypoczynku w Hotelu Royal Baltic 4* Luxury Boutique jest Strefa „Royal – SPA”, w której do dyspozycji gości poza basenem z przeciwprądem i masażem karku pozostaje sauna sucha, bio-sauna z zorzą polarną, jacuzzi pod rozgwieżdżonym niebem oraz łaźnia parowa z aromaterapią i koloroterapią. Niesamowite przeżycia czekają w Strefie „ABU-DABI” w Centrum Spa & Wellness. Orientalne zabiegi, niecodzienne rytuały w blasku świec, romantyczne kąpiele w poczuciu bliskości drugiej osoby to niesamowity świat głębokich wrażeń.

Przyjemne ciepło, relaksujące muzyka, zapachy i kolory zabierają w fantastyczną podróż po baśniowych krainach. Egzotyczne i jednocześnie eleganckie gabinety, również przeznaczone dla dwojga: Smak Orientu, Ocean Spokojności, Cezar i Kleopatra, Sanum per Aqua, Holistic & Natural oraz gabinety kosmetyczne Pevonia i Academie oraz Repachage są gwarancją holistycznej dbałości o gości.
Gdzie wyjątkowość staje się codziennością i spełniają się wasze marzenia...

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Wymarzone wakacje w górach

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868